EMN Bulletin - 31. vydání (duben-červen 2020)

Dokument poskytuje informace o vývoji v členských státech a na úrovni EU v oblasti azylu a migrace za 2. čtvrtletí roku 2020 (duben-červen 2020).

Spolu s klasickým Bulletinem došlo k vydání krátkého výtahu těch nejdůležitějších změn za dané období (tzv. Flash) a speciální přílohy na téma Reakce členských států na zásah pandemie COVID-19 do migrační a azylové problematiky.

 

 

EMN Bulletin - 31. vydání (duben-červen 2020)

Dokument poskytuje informace o vývoji v členských státech a na úrovni EU v oblasti azylu a migrace za 2. čtvrtletí roku 2020 (duben-červen 2020). Spolu s klasickým Bulletinem došlo k vydání krátkého výtahu těch nejdůležitějších změn za dané období (tzv. Flash) a speciální přílohy na téma Reakce členských států na zásah pandemie COVID-19 do migrační a azylové problematiky.
JazkyEN
Roky vydání2020
KategorieBulletiny

EMN Bulletin - 31. vydání (duben-červen 2020) (Flash)

Spolu s klasickým Bulletinem došlo k vydání krátkého výtahu těch nejdůležitějších změn za dané období (tzv. Flash).
JazkyEN
Roky vydání2020
KategorieOstatní

EU Member States & Norway: responses to COVID-19 in the migration and asylum area (Special Annex to the EMN 31st Bulletin)

Spolu s klasickým Bulletinem došlo k vydání speciální přílohy na téma Reakce členských států na zásah pandemie COVID-19 do migrační a azylové problematiky.
JazkyEN
Roky vydání2020
KategorieOstatní

Registrujte se pro odběr novinek e-mailem

 

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle ochrany osobních údajů